Zobacz, jak robimy
efekt WOW

Najlepsze strony internetowe i e-sklepy to te, o których nie trzeba godzinami opowiadać. Wystarczy jedno spojrzenie, by zobaczyć, dlaczego działają tak skutecznie! Dlatego właśnie tworzymy strony, które mają nie tylko zachwycić ich właścicieli, ale przede wszystkim zachęcić użytkowników do korzystania z nich. Sprawdź nasze portfolio i oceń sam!
Start / Realizacje / Centrum Szkolenia

Centrum Szkolenia

Rezultat naszej pracy
1. Ankieta i analiza oczekiwań klienta.

Nasza praca zaczyna się od poznania życzeń i wymogów klientów. W tym celu wysyłamy do klienta ankietę z szeregiem pytań, a udzielone odpowiedzi są analizowane przez nasz zespół. Chcemy jak najlepiej poznać dziedzinę, w jakiej działają nasi klienci, żeby na tworzonej przez nas witrynie w pełni oddać charakter i specyfikę ich branży.

2. Projekt graficzny.

Gdy poznamy już oczekiwania klienta, nasz zespół przygotowuje layout, czyli graficzny projekt serwisu internetowego. Projekt jest przekazywany klientowi, który ocenia, czy kolorystyka, zdjęcia i ułożenie poszczególnych sekcji spełniają jego wymagania estetyczne i funkcjonalne. Na tym etapie klient ma możliwość zgłoszenia swoich uwag do przedstawionego projektu.

3. Gotowy serwis.

Po akceptacji layoutu zaczyna się ostatni etap prac nad serwisem www. To w tym momencie pisane są treści na stronę, które wraz z projektem graficznym trafią do programisty, czyli osoby, która zakoduje całość i sprawi, że wszystko zacznie działać. Gdy witryna www jest gotowa, przedstawiamy ją naszemu klientowi do zaopiniowania.

Wystarczy 40 dni roboczych, by przejść z Państwem proces tworzenia serwisu www i by mogli Państwo cieszyć się nowoczesną i profesjonalną stroną internetową.

Zobacz inne nasze realizacje

Centrum Szkolenia

Carbocommerce

Guziec Barber Shop

Jadwiga Gonczarów

Rehabilitacja Bielsko

Włoskie wina

Potrzebujesz więcej informacji?
Od nowej, pięknej strony, która sprzedaje, dzieli Cię tylko kilka kroków. Skontaktuj się!
Dane kontaktowe:

Email: kontakt@dotspice.com

Telefon: 71 307 22 33

Adres:

ul. św. Mikołaja 8-11,
50-125 Wrocław

Zaobserwuj nas: