Zobacz, jak robimy
efekt WOW

Najlepsze strony internetowe i e-sklepy to te, o których nie trzeba godzinami opowiadać. Wystarczy jedno spojrzenie, by zobaczyć, dlaczego działają tak skutecznie! Dlatego właśnie tworzymy strony, które mają nie tylko zachwycić ich właścicieli, ale przede wszystkim zachęcić użytkowników do korzystania z nich. Sprawdź nasze portfolio i oceń sam!
Start / Realizacje / Fitwaycatering

Fitwaycatering

Rezultat naszej pracy
  • centrum-szkolenia.com.pl
  • Poprawa wizerunku marki
  • Prezentacja docelowych firm oraz ich oferty
  • Uproszczenie procesu wymiany informacji z klientem
1. Ankieta i analiza oczekiwań klienta.

Nasza praca zaczyna się od poznania życzeń i wymogów klientów. W tym celu wysyłamy do klienta ankietę z pytaniami, a udzielone odpowiedzi są analizowane przez nasz zespół. Chcemy dobrze poznać dziedzinę, w jakiej działają nasi klienci, żeby na tworzonej przez nas identyfikacji wizualnej jak najpełniej oddać charakter i specyfikę ich branży.

2. Projekty.

Gdy poznamy już oczekiwania klienta, nasz grafik przygotowuje 3 projekty logo, 2 projekty wizytówek i jeden projekt papieru firmowego. Efekty naszej pracy przekazujemy klientowi do oceny. Na tym etapie klient ma możliwość kilkukrotnego zgłoszenia swoich uwag do przedstawionych projektów, by w efekcie powstał wymarzony znak firmowy.

3. Gotowa wersja.

Po naniesieniu uwag klienta do projektów i zaakceptowaniu ich finalnego kształtu, przygotowujemy pliki identyfikacji wizualnej w dwóch wersjach: do druku i do użytku elektronicznego. Wybrane logo przesyłamy klientowi w formatach: JPG, PDF, EPS, PNG, natomiast wizytówki i papier w formatach: JPG i PDF.

Wystarczy złożyć u nas zamówienie na wykonanie nowoczesnej identyfikacji wizualnej, by profesjonalnie prezentować się na tle konkurencji.

Zobacz inne nasze realizacje

Centrum Szkolenia

Carbocommerce

Guziec Barber Shop

Jadwiga Gonczarów

Rehabilitacja Bielsko

Włoskie wina

Potrzebujesz więcej informacji?
Od nowej, pięknej strony, która sprzedaje, dzieli Cię tylko kilka kroków. Skontaktuj się!
Dane kontaktowe:

Email: kontakt@dotspice.com

Telefon: 71 307 22 33

Adres:

ul. św. Mikołaja 8-11,
50-125 Wrocław

Zaobserwuj nas: